Dalyan

İZMİR SEYAHATİNİZDE MUTLAKA YAPMANIZ GERKENLER

Ege’nin en canlı, en renkli ve kalabalık şehirlerinden biri olan İzmir, tüm güzellikleriyle kendisini ziyarete gelen herkese unutulmaz bir tatil yaşatıyor. Hem çevresi hem de şehir içiyle görülmeye değer yerleri barındıran İzmir’de “neler yapmalıyım?” diyorsanız, işte size bizden birkaç öneri.

Konak Saat Kulesi Önünde Resim Çekin

İzmir’in tarihi saat kulesi şehre gelenlerin en çok ziyaret ettiği yerlerden biridir. İzmir’in simgesi haline gelen, Konak’taki saat kulesi önünde birkaç resimle tatilinizden dönmeyi unutmayın.

Alsancak Mekânlarında Güzel Vakit Geçirin

Akşamın gelmesiyle canlanan Alsancak’ta sizi bekleyen pek çok eğlence mekânı bulunuyor.

Efes Antik Kenti’ni Ziyaret Edin

Turistik bir şehir olan İzmir, aynı zamanda binlerce yıl öncesi medeniyetlerinden izler taşıyor. Pek çok antik kentin olduğu İzmir’de tarih gezintinize Efes’ten başlayabilirsiniz.

Leziz İzmir Tatlarını Deneyin

Dillere destan İzmir lezzetlerini denemeden dönmek olmaz. Gevrek, Kumru, Boyoz gibi tanınmış sokak lezzetleri tam ağzınıza layık.

Kordon Sahilinde Uzun Bir Yürüyüşe Çıkın

İzmir’i İzmir yapan önemli duraklardan biri de Kordon’dur. Rahatlatıcı manzarası ve deniz havası eşliğinde romantik yürüyüşler yapmak için buraya mutlaka gelin.

İzmir’in En Harika Yerlerini  Yat Kiralayarak Keşfedin

İzmir ve çevresinin tüm gizli güzelliklerini keşfetmenin en kolay yolu yat kiralamaktır. Çeşme, Foça, Dikili ve Karaburun gibi doğal güzelliklerle çevrili yerleri zahmetsizce dolaşmak için kendinize yer ayırtın.

 

 

Bu Bölgede 3 Yat Var