Fethiye

FETHİYE’DE SİZLERİ BEKLEYEN BENZERSİZ CENNET KÖŞELERİ

Dört mevsim güneş gören, yüzyıllar boyunca en gözde yerleşim yerlerinden biri haline gelmiş Fethiye, kendisini görmeye gelenler için harika bir tatilin adresidir. Doğal güzelliklerle çevrilmiş Fethiye’de mutlaka yapmanız gerekenleri ve gezmeniz gereken önemli noktalardan bazılarını sizler için sıraladık.

Fethiye’nin Simgesi Ölüdeniz

Ölüdeniz bu bölgenin en güzel köşelerinden biri. Özellikle kendine has renge sahip mavi sulara sahip ölüdeniz, tam anlamıyla dinlenmek isteyen herkesi muhteşem manzarasıyla karşılıyor.

Dünya Mirası Kelebekler Vadisi

Dünya mirası listesine alınan, eşsiz bir manzaraya ve doğal yaşama sahip Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz’i ziyaret edenleri bekliyor. Doğanın canlanmasıyla muhteşem bir güzelliğe bürünen vadiyi ziyaret etmeden dönmeyin.

Fethiye’nin Lezzetli Deniz Mahsulleri

Fethiye’nin yöresel tatlarını denerken taze deniz ürünlerini de mutlaka denemelisiniz. Taze balıklar ve kalamar lezzetleri tadılmayı bekleyen başlıca yiyecekler arasında.

Göcek ve Kayaköy’ü Ziyaret Etmek

Fethiye’de ziyaretinizi bekleyen sayısız doğal güzellik ve tarihi yapı bulunuyor. Bu yerler arasında ilk sıraya alacağınız yerler arasında Göcek ve Kayaköy bulunuyor. Kayaköy’ün tarihi binlerce yıl öncesine dayanıyor. Burada hala çeşitli evleri ve kiliseleri görmek mümkün. Göcek’te ise Fethiye’nin en ıssız koylarını keşfetme şansı bulabilirsiniz.

Fethiye Yat Kiralama

Ünlü kumsalları, koyları ve doğal güzellikleri en kolay ve hızlı nasıl görebileceğinizi merak ediyorsanız, fethiyeyi birde yat kiralayarak gezin.

Fethiye’de, eğlencesiyle, yöresel tatları ve önemli durakları kapsayan koylarıyla unutulmaz anılar için sitemizden yat kiralama işlemleri yapabilirsiniz.

 

Bu Bölgede 22 Yat Var